ODHALENÍ: MLM je pyramida!

Potvrzeno! MLM je pyramida.

I když se vám snaží tvrdit opak, je to pravda. Nebudeme vám nic nalhávat. Možná je to pro vás šok. Možná si mnete ruce a brbláte si pod nos: „Já to říkal. Mě prostě nenapálí.“

Vláda je ukázka dokonalé pyramidy!


Ale když jsme přiznali, že MLM je pyramida, stejně tak musíme napsat, že i jakákoli jiná firma nebo vláda je pyramida. Má nějakého majitele nejvyššího ředitele, manažery, mistry, zaměstnance atd.

Ještě větší podraz než jste čekali! Ale ne v MLM.

Takto je to přece běžné. To důvěrně znáte.

Ve skutečnosti je to úplně jinak a pravda pro vás může být ohromující a možná vám i otevře oči. MLM svou strukturou připomíná pyramidu. Protože člověk přivede do MLM další lidi
a ti, jsou pod ním.

Tím, ale veškerá podobnost končí, protože správný MLM se nedá nakreslit jako pyramida, ale spíš jako propojená síť, kdy všichni jsou si rovni, jsou na stejné úrovni. A z každého se může stát časem manažer, ředitel a vůbec nezáleží, kdy se k danému MLM přidal. Tady není jedno teplé protekční ředitelské místo, tady je ředitelů třeba 100 v jednom týmu.

V MLM nejde parazitovat na práci jiných lidí.

Pojďme se podívat, jak systém odměňování funguje v MLM. Jedním slovem: SPRAVEDLIVĚ.
Nemákáš, nevyděláváš! A je úplně jedno, že jsi sponzor velkého týmu.

Na obrázku vidíte sami. Červený sponzor (ten „nejvýše postavený“) má nižší provize než lidé, kteří jsou v jeho struktuře. Tzn. „pod ním“. Jak je to možné?

Prostě nepracoval a člověk, kterého přivedl, pracoval více než on, tak si zaslouží i vyšší provize. V zaměstnání nikdy nenastane situace, že by manažer měl menší výplatu než mistr nebo dělník. I když se za celý měsíc v práci neukázal a užíval si na Bahamách.

Jak smutně pravdivý je tento vtip:

„Šéfe, to je poslední model Ferrari,
že jo? Ten je fakt bomba.“
„Když budeš další 3 roky tvrdě dřít, koupím si i vrtulník.“

Já si stojím za názorem, že MLM je nejpropracovanější a nejlépe vymyšlený systém. A každý zde může dosáhnout finanční nezávislosti a bohatství. Ne jako v klasické firemní pyramidě, státním aparátu.
Není divu, že neustále vznikají nové společnosti a jdou cestou síťového marketingu. Proč platit za reklamu, která je nejistá a stojí miliony, když mohu zaplatit lidem, kteří svým doporučením dělají reklamu, která funguje. Proč dávat peníze dopředu do plánu, když mohu zaplatit až za výsledky.

V MLM všichni začínají na stejné startovací čáře a neexistuje nic jako protekce. Nikdy se nestanete ředitelem, protože už zde pracuje váš oblíbený strýček, který by vás protlačil na lepší pozici. Ani přes postel to tady nefunguje. Sorry jako.

Tak jak? Ještě stále je podle vás MLM podvod, letadlo a pyramida?
I v porovnání s tímto výrokem?

„Sociální systém je nejpropracovanější pyramida. Celý život platíte za něco, co možná ani nevyužijete.“

MLM je tu pro každého člověka, který je vytrvalý, má své sny a cíle. Nevzdává se a jde i přes překážky stále dál, dokud neuspěje.

MLM přibývají, ale mnohé, bohužel, ještě stále učí své nově registrované napsat si seznam známých, telefonovat a říkat si o kontakty. Některé firmy bohužel své lidi vůbec nevzdělávají a nepodporují je. Oni pak neví kudy kam, končí a tvrdí, že to nefunguje. A to není pravda. MLM funguje, když víte, jak na to.

A proto vznikla 5denní výzva Ú$PĚŠNÝ MLM BYZNYS

Zdarma ve skupině na Facebooku.

5 dní – 5 video lekcí – 5 výzev, zpětná vazba na vaše dotazy a živé vysílání

Naučíte se:
👉 jak se prezentovat na $ociálních sítích
👉 jak se odlišit od ostatních
👉 jak nenahánět lidi do týmu
👉 jak budovat stabilní tým
👉 jak se stát lídrem
👉 jak zaujmout
👉 jak se zbavit vlastních obav
👉 a mnohem více, podle toho, co budete potřebovat

Prvních dvou kol se zúčastnilo více jak 1500 lidí a 98 % z nich by výzvu doporučilo dalším lidem z MLM. A hlavně těm, kteří chtějí dělat MLM online. Bez telefonování a spamování lidí na FB.

Přidejte se, ať nezmeškáte další kolo. Výzva je ZDARMA.

Komentáře