Netrapte se s tím sami

ONLINE KONZULTACE

Konzultace, při které se podíváme, zda využíváte Facebook na maximum, zda kope za váš byznys nebo je jen šedá neviditelná myš.
Více informací

$UCCESSMIND PRO MLM

Měsíční INtenzivní mentoring - od A do Z jak dělat MLM online na Facebooku bez spamu, telefonování a osobních schůzek.
Více informací

Online kurzy

ZAČNĚTE PROFILEM

Na profilu záleží víc, než si myslíte.  V dnešní době internetu si lidi mnoho věcí ověřují. Protože se nechtějí napálit, přijít o peníze, chtějí se o druhých lidech dozvědět více apod.
Více informací

ZALOŽENÍ A NASTAVENÍ SKUPINY

Skupina je o budování vztahu a důvěry s lidmi, kteří se mohou stát zákazníky. A abyste si ji nejen založili, ale hlavně správně nastavili a měli tak mnohem méně práce se správou, protože mnoho věcí jde krásně automatizovat...
Více informací

ROZHÝBEJ SKUPINU

Založili jste si skupinu, ale je v ní jaksi mrtvo? I když dáváte příspěvky, snažíte se, aby lidi komunikovali, tak nic? Máte pocit, že vám akorát žere čas a nenese výsledky, jaké byste si představovali? Tento kurz je přesně pro vás.
Více informací

ZALOŽTE SI FANPAGE

Rozhodli jste se prorazit na Facebooku a chcete si založit fanpage? Vypadá to jako hračka, ale mnoho podnikatelů dělá chyby už od prvního kliknutí.
Více informací

AUDIT VAŠEHO FACEBOOKU

Chcete mít jistotu, že špatným nastavením nepřicházíte o zájemce a zákazníky? Že máte vykrytá všechna místa pro prezentaci svých služeb a prodej produktů?
Více informací

FACEBOOK JAKO CELEK

Poznejte ú$pěšnou strategii pro podnikání na FB, jak bez reklamy mít vysoké dosahy, budovat komunitu a mít zákazníky
Více informací

ÚČETNÍ KROKY PODNIKATELE

Neznalost zákona neomlouvá a pokud chcete dělat MLM s čistou hlavou, měli byste to dělat od začátku správně. A to hlavně i účetně. Kurz od mojí úžasné účetní dělaný přímo pro potřeby MLM, který vám ušetří čas, peníze a nervy.
Více informací

UNIVERZITA SÍŤOVÉHO BYZNYSU

Skupina s lekcemi. Začněte dělat MLM, jak se na 21. století sluší. Online. Rychlejší růst, vyšší zisky a více svobody pro vás.
Více informací

AUTOMATIZACE $OCIÁLNÍCH $ÍTÍ

Nebuďte otroky sítí. Ony mají sloužit a vydělávat vám a ne vy jim. Zautomatizujte si publikování příspěvků na rok dopředu. Recyklujte obsah.
Více informací