„Jděte s tou vaší skvělou příležitostí už do pr…!“ (aneb jak nedělat MLM)

To denně probleskne hlavou několika stovkám, tisícům lidí, když najdou zprávu v Messengeru.
A přidávání do skupin nejen ohledně hubnutí? Další opruz, kterým docílíte akorát toho, že vás lidé zablokují. Přiznám se, že hubnu, už jen díky energii, kterou musím vydat tím, že z nich odcházím a nastavuji zákaz další pozvánky!

7 strategických kroků, jak dělat MLM online bez telefonování a spamu

Víte, kolik jste už kvůli spamování odradili lidí?
Jooo, možná jste pár duší ulovili, ale z dlouhodobého hlediska jste:

  1. jich mnohem víc naštvali a dali důvod, proč MLM nenávidět (dělala jsem si anketu, nemám to vycucané z prstu)
  2. si udělali špatné jméno
  3. udělali špatné jméno vaší MLM firmě
  4. přidali další hřebíček do rakvičky systému jménem MLM celkově

Možná si říkáte: „Se nepo…, tak ať to smaže a neřeší.“

Jenže vy jste jen jeden z tisíce, kterého to váš sponzor učil. Takže není výjimkou, že vaší vyhlídnuté oběti takových nabídek přijde denně několik. I několik desítek. Podle toho, který sponzor zrovna školil. Navíc ty texty jsou jak přes kopírák, už z první věty víme, o jakou se jedná firmu.

Věřím, že chcete být úspěšní a taky věřím, že chcete, aby MLM fungoval i za další desítky let, protože jinak by vaše současná aktivita neměla smysl. Jenže to je potřeba začít MLM dělat jinak.

Máte velkou výhodu, že dorůstá nová generace, která

– ještě moc neví, co MLM je
nespojuje si MLM s pyramidou nebo letadlem
– nemá předsudky a nekouká na MLM skrz prsty
– je zběhlá na $ociálních sítích a už nyní v 15, 17, 20 letech má vybudovanou perfektní základnu fanoušků (budoucích zákazníků)
– chce pracovat z domova nebo od moře na pc (vždyť někteří mají zkušenost s telefonem už od 2 let)

Jenže tímto způsobem je odradíte dřív než zjistí, že něco jako MLM existuje. A při každém uslyšení slova MLM nebo $íťový marketing jim vyskočí kontrolka: „Jo, to je to, jak spamují, jak budu muset otravovat cizí lidi, posílat jim zprávy nebo je přidávat bez jejich vědomí do skupin.“

Chápu, že za to často nemůžete, protože vás to tak naučili a nic jiného neumíte. Ale…

Stop! Zastavte to dokud je čas.

Znám plno podnikatelů, kteří moc dobře chápou, že mít další příjem z MLM by bylo skvělé.
Ale nikdy vám neodpoví na vaši nabídku, protože je to prostě obtěžující, otravné a oni chtějí sponzora, který nedělá tyhle prasárny.

Nezískali jste, ale naopak odradili ideální cílovou skupinu, která je rozhodnuta, že prostě MLM NIKDY! Nikdy!

A fakt to nejsou hejtři a lidé, kteří si jen stěžují. Jsou to podnikatelé, kteří vydělávají 100, 200, 500 a víc tisíc měsíčně. Už mají z velké části svůj byznys zautomatizovaný, mají kontakty a jsou otevřeni dalšímu příjmu.

Jenže musíte s nimi jednat na rovinu a ne MLM schovávat za softmarketing, ambasadory, network marketing a zahraniční společnosti.

Vážně chcete dělat MLM jak pouliční trhovci?

Stylem „co můžeš to urvi, co nemůžeš, to zk**vi“?
Já věřím, že ne. Protože vy víte, že MLM je skvělý, a tak chcete, aby fungoval i za 20, 30, 50 let a vy měli skvělý důchod nebo vaše děti bezstarostnou budoucnost.

Díky svým 22letým zkušenostem s MLM a 8letou praxí ohledně Facebooku, učím lidi, jak dělat MLM online bez telefonování a spamu.
A mám velkou radost ze zpětných vazeb, že to funguje. Že už nemají strach říci, že dělají MLM, že mají kladné ohlasy a dokonce i zájemce o spolupráci.

Chcete i vy přitahovat lidi a ne je nahánět?
Chcete si MLM užívat a ne ho tajit?
Chcete, aby vás lidi oslovovali sami?
Stáhněte si 7 strategických kroků, jak budovat tým a nenahánět lidi. Jak zaujmout tak, aby vás sami oslovovali. Tento tahák vám nesmí chybět.

Byznys mentorka, stratég v oblasti budování značky na sociálních sítích, automatizace a recyklace obsahu na sítích, automatizace prodeje a prodejních funnelů; mentor MLM online bez spamu
Komentáře