Netrapte se s tím sami

KURZY S PODPOROU

Některé věci je potřeba si nastavit podle video návodů a není potřeba moje individuální vedení a proto vznikly kurzy.

KONZULTACE /MENTORING

Pokud hledáte podporu pro své podnikání, potřebujete si ujasnit strategii, kdo jste a pro koho tu jste, vyberte si určitě konzultaci nebo mentoring.

Čím začít, abyste nekupovali to, co nepotřebujete

PODÍVEJTE SE NA VIDEO - už brzy

ZAČNĚTE PROFILEM

Na profilu záleží víc, než si myslíte. V dnešní době internetu si lidi mnoho věcí ověřují. Protože se nechtějí napálit, přijít o peníze, chtějí se o druhých lidech dozvědět více. MLM je o vztazích, důvěryhodnosti a být vnímám jako lídr. Profil je vstupní brána.
Více informací

MENTORING/KONZULTACE

NejINtenzivnější možnost spolupráce. Vyberte si z jednorázové konzultace, pokud potřebujete jen něco ujasnit, vysvětlit anebo vedení na delší dobu, kdy už řešíme automatizaci, obsah a jak budovat vaši značku na $oc. sítích, aby váš byznys rostl.
Více informací

VIRTUÁLNÍ ASISTENTKY

Jste pravá ruka podnikatelů, spravujete jim $oc. sítě a chcete více proniknout do tajů Facebooku? Jak dosáhnout lepších výsledků, dosahů, prodejů pro vaše klienty? Nebo jste podnikatel a nechcete mentoring Vy, ale mám zaškolit vaši virtuální asistentku?
Napište mi na e-mail

Online kurzy

ZAČNĚTE PROFILEM

Na profilu záleží víc, než si myslíte.Profilem se prezentujete všude na Facebooku a ani nevíte, kdy zaujmete, člověk jde k vám na profil a odchází, protože jste mu nedovolili nakoupit.
Více informací

FACEBOOK JAKO CELEK

Poznejte ú$pěšnou strategii pro podnikání na FB. Jak přemýšlet nad profilem, jak se chová FB stránka, jak skupina. Mějte vysoké dosahy i bez reklamy a využívejte plný potenciál FB pro růst byznysu.
Více informací

ZALOŽTE SI FANPAGE

Rozhodli jste se prorazit na FB a chcete si založit fanpage? Vypadá to jako hračka, ale mnoho podnikatelů dělá chyby už od prvního kliknutí. V kurzu vám pomohu stránku založit a chyb se vyvarovat
Více informací

ZALOŽENÍ A NASTAVENÍ SKUPINY

Skupina je o budování vztahu a důvěry s lidmi, kteří se mohou stát zákazníky. A abyste si ji nejen založili, ale hlavně správně nastavili a měli tak mnohem méně práce se správou, protože mnoho věcí jde krásně automatizovat...
Více informací

ROZHÝBEJ SKUPINU

Založili jste si skupinu, ale je v ní jaksi mrtvo? I když dáváte příspěvky, snažíte se, aby lidi komunikovali, tak nic? Máte pocit, že vám akorát žere čas a nenese výsledky, jaké byste si představovali? Tento kurz je přesně pro vás.
Více informací

AUTOMATIZACE $OC. SÍTÍ

Nebuďte otroky sítí. Ony mají sloužit a vydělávat vám a ne vy jim. Zautomatizujte si publikování příspěvků na rok dopředu a to až na 5 $oc. sítích. Recyklujte obsah. Pracujte online efektivně, abyste mohli žít offline.
Více informací

ÚČETNÍ KROKY PODNIKATELE

Neznalost zákona neomlouvá a pokud chcete podnikat s čistou hlavou a bez pokut, měli byste to dělat od začátku správně. A to hlavně i účetně. Kurz od mojí úžasné účetní, který vám ušetří čas, peníze a nervy.
Více informací

AUDIT VAŠEHO FACEBOOKU

Chcete mít jistotu, že špatným nastavením nepřicházíte o zájemce a zákazníky? Že máte vykrytá všechna místa pro prezentaci svých služeb a prodej produktů? Na FB je mnoho míst, která lze zdarma využít pro propagaci byznysu.
Více informací